Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 85 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,719 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

231,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22087
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 231,100 €
  • Cena po m2 : 2718.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/8

Prodajemo Lep Četvorosoban stan 85 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22087 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

224,670 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,844 €/m2
  • 79 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Telep

237,500 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,582 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 3

236,900 €

Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjižen 1/1 bez tereta. Stan je u potpunosti renoviran; nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU …

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2