Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lepa Garsonjerta 33 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,064 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

101,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22088
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 101,100 €
  • Cena po m2 : 3063.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/8

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22088 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

109,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,965 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Klisa

98,800 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,245 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

98,632 €

Jednoiposoban stan - Telep 32m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,082 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu …

  • Soba: 0.5
  • 3,679 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Novi Sad, Adice - Nov, neuseljavan stan odličan za život ili izdavanje, 42,15 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,357 €/m2
  • 42 m2

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih

106,600 €

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih vila | Veternička rampa, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 45 m2