Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,759 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

239,990 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22090
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 239,990 €
  • Cena po m2 : 2758.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 7/8

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22090 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

242,100 €

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklo…

  • Soba: 4.0
  • 2,374 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

241,500 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,683 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

244,700 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.5
  • 2,472 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Centar

238,500 €

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan z…

  • Soba: 4.0
  • 2,650 €/m2
  • 90 m2