Novi Sad - Adice

Adice-Veliki Troiposoban stan 80 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,734 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

138,680 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21917
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 138,680 €
  • Cena po m2 : 1733.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: pk/2

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana...Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,kalorimetri,sigurnosna vrata i Lepa Velika Terasa sa mogućnošću kupovine Krovne Terase..... grejanje je Podno...stan je Useljiv u Martu 2026... mogućnost povrata PDV-a... više informacija na na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21917 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

144,200 €

Telep - 55,31 …

  • Soba: 1.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

134,930 €

NOVA GRADNJA dvosoban stan na prodaju 47m² Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,871 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova detelinara - Dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda 55m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,900 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 57m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2