Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - lux stan sa dve terase

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,776 €/m2
  • Površina: 132 m2
PRODAJA

366,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21811
  • Površina : 132 m2
  • Cena : 366,450 €
  • Cena po m2 : 2776.14 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

LUX četvorosoban stan sa dve terase. Prodajemo u centralnom delu Petrovaradina u urbanoj vili prelep četvorosoban stan koji gradi pouzdan investitor. Sama vila sasoji se od 8 stanova, sa garažama, parking mestima i liftom. Kvalitet matrijala je vrhunski kako i priliči ovakvom tipu nekretnine. Termoblok + demit fasada d=10-15cm,troslojni parket-tarket izuzetnog kvaliteta hrast,uvozna italijanska ili španska 1. klase, sobna vrata medijapan, spoljna pvc stolarija Rehau Synego ALU TOP PVC . Svaki stan ima ugrađenu inverter klima uređaj 12, a grejanje je na gas, podno i sušači u kupatilima. Ova vila smeštena na mirnoj lokaciji i pruža mir na samo 6 minuta vožnje do centra grada te predstavlja spoj modernog i tradicinalnog. Rok završetka je Februar 2026. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57- 21811.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

372,950 €

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima n…

  • Soba: 5.0
  • 2,626 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Centar

357,000 €

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888…

  • Soba: 3.5
  • 3,570 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

Lux petosoban stan u urbanoj vili na Telepu - izuzetna ponuda …

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad,Telep,.Novi sad, Telep, penthouse u novoizgrađenoj zgradi sa velikom terasom. Stan se sastoji od 2 velika d…

  • Soba: 5.0
  • 1,743 €/m2
  • 208 m2

Novi Sad Telep

368,200 €

Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj…

  • Soba: 6.0
  • 2,575 €/m2
  • 143 m2