Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,889 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

323,585 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21810
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 323,585 €
  • Cena po m2 : 2889.15 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pr/3

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! Prodajemo u centralnom delu Petrovaradina u urbanoj vili prelep četvorosoban stan koji gradi pouzdan investitor. Sama vila sasoji se od 8 stanova, sa garažama, parking mestima i liftom. Kvalitet matrijala je vrhunski kako i priliči ovakvom tipu nekretnine. Termoblok + demit fasada d=10-15cm,troslojni parket-tarket izuzetnog kvaliteta hrast,uvozna italijanska ili španska 1. klase, sobna vrata medijapan, spoljna pvc stolarija Rehau Synego ALU TOP PVC . Svaki stan ima ugrađenu inverter klima uređaj 12, a grejanje je na gas, podno i sušači u kupatilima. Ova vila smeštena je na mirnoj lokaciji i pruža mir. Na samo 6 minuta vožnje do centra grada te predstavlja spoj modernog i tradicinalnog. Rok završetka je Februar 2026. Stan možete rezervisati već danas. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57- 21810.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

323,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.5
  • 2,943 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Sajmište

319,350 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,639 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

321,360 €

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pe?…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 104 m2