Sremska Kamenica - Institut

Sremska kamenica-Uknjižena kuća 90 m2 sa Pogledom za Uživanje na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,602 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21353
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 1602.22 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 507 m2

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI*...Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJI...Kuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanje...Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507 m2, a sama kuća 90 m2 (stambeni deo 65 m2 + terasa 25 m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje nego obična), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehnika ostaje sa kućom tako da je potrebno samo da uselite lične stvari! Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini...CENA DOGOVOR... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21353 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

150,000 €

Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam o…

  • Soba: 3.0
  • 955 €/m2
  • 157 m2

Srbobran-extra sređene -Dve kuće

141,500 €

Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu…

  • Soba: 5.0
  • 708 €/m2
  • 200 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

137,800 €

Prodaja Kuće Kulpin. Površina cca 300 m2 ID#10420…

  • Soba: 6.0
  • 359 €/m2
  • 384 m2

Beočin Čerević

139,000 €

Prodajemo odličnu porodičnu kuću/vikendicu na Barama u Čereviću. Kuća je izgrađena početkom 2000ih godina, ali nedovršena sve do 2022, kad…

  • Soba: 2.0
  • 1,053 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Kać

144,000 €

Kać - Sunčani breg! Odlična porodična 4.0 kuća od 106m2. Iskoristite mogućnost povećanja životnog prostora u …

  • Soba: 4.0
  • 1,358 €/m2
  • 106 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se name…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2