Beočin - Beočin

Beočin-Velika Parcela 7500m2 iznad Centra sa Pogledom na Novi Sad-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 15 €/m2
  • Površina: 7500 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21643
  • Površina : 7500 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 15.11 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin

Prodajemo na Fruškoj gori u Beočinu Veliku parcelu od 7500 m2 na Top Lokaciji...Na Placu je mnoštvo mladih voćki,nalazi na visini vodi se kao poljoprivredno zemljište i ima Fantastičan Pogled na Novi Sad i okolne Pejzaže... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21643 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

122,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 154 €/m2
  • 793 m2

Sremska Kamenica Paragovo

113,000 €

Novi Sad-Paragovo, velik plac 1800m2,front je 12,5m. Voda uvedena na placu.Gas i struja su uvedeni na susednim placevima…

  • 63 €/m2
  • 1804 m2

Novi Sad Veternk

118,450 €

Na prodaju građevinski plac 525m² u mirnom delu Veternika – idealan za porodičnu kuću! Prodajemo odličan građevinski plac površine 525m², s…

  • 226 €/m2
  • 525 m2

Novi Sad Futog

119,230 €

Futog-*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku-065/385 8880…

  • 83 €/m2
  • 1440 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

118,100 €

Na prodaju je izuzetna investiciona prilika u Bukovcu – prostran građevinski plac površine oko 1.433 m², smešten na odličnoj i traženoj lokaci…

  • 82 €/m2
  • 1433 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1504 m2