Kikinda - Kikinda

Kikinda-Porodična kuća 131 m2 na Velikom Placu od 2200 m2 pogodno za Biznis-065/385 8888

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 473 €/m2
  • Površina: 131 m2
PRODAJA

62,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21918
  • Površina : 131 m2
  • Cena : 62,000 €
  • Cena po m2 : 473.28 €/m2
  • Grad : Kikinda
  • Lokacija : Kikinda
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 2199 m2

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 ....i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu... iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar za zalevanje...nalazi se na Lepoj Veelikoj širokoj Parceli od 2200 m2 punoj zelenila...grejanje je na Gas i struju...poseduje svu Infrastrukturu... Zbog objekta koji je u fazi legalizacije, nekretninu nije moguće kupiti na jkredit. Nekretnina je vlasnički uredna i bez tereta...ZBOG VELIKOG PLACA POGODNO JE ZA BIZNIS... MOGUĆA ZAMENA ZA NEKRETNINU U NOVOM SADU ILI OKOLINI... CENA DOGOVOR...OBAVEZNO POGLEDAJTE.... više informacija na tel. 065/385 8888... 065/385-8880 ili na www.status-nekretnine.com A57-21918 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u

63,800 €

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u netaknutoj prirodi…

  • Soba: 5.0
  • 609 €/m2
  • 105 m2

Srbobran Srbobran

56,650 €

Srbobran, Odlična manja kuća…

  • Soba: 3.0
  • 609 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Kamenjar

63,000 €

Novi Sad-naselje Kamenjar-oglašavamo na prodaju vikend kuću,u nizu do Dunava(-kuća je kao i većina  objekata na…

  • Soba: 2.0
  • 3,316 €/m2
  • 19 m2

Srbobran Srbobran

59,000 €

Srbobran, Odlična kuća sa lepim manjim dvorištem…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 137 m2

Srbobran Srbobran

69,900 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća u vojvođanskom stilu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 485 €/m2
  • 144 m2

Inđija Čortanovci

57,000 €

Čortanovci - prodaje se vikendica od 51m2 na lepom placu od 1639m2, uknjižena, odmah useljiva. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ku…

  • Soba: 1.5
  • 1,118 €/m2
  • 51 m2