Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,458 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

148,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22079
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 148,700 €
  • Cena po m2 : 3458.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase (Geberit konzolni duo fix vodokotlići),sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaji,Digitalni interfoni,Video nadzor...Grejanje je centralno gradsko... useljenje Decembar 2026...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Centra grada,Dunavskog šetališta,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22079 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

Novo Naselje-Odličan Uknjižen Dvosoban stan 64 m2 u Šonsiju i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

139,260 €

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,000 €

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula…

  • Soba: 2.0
  • 2,725 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

139,050 €

Odličan noviji dvosoban stan u blizini centra i bulevara Oslobođenja …

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 51 m2