Inđija - Inđija

Čortanovci-Uknjižen Građevinski Plac 1100 m2 sa Vinogradom za Uživanje-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 38 €/m2
  • Površina: 1100 m2
PRODAJA

42,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18410
  • Površina : 1100 m2
  • Cena : 42,000 €
  • Cena po m2 : 38.18 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

POGODAN GRAĐEVINSKI PLAC 1100 m2 ZA UŽIVANJE SA VINOGRADOM I MLADIM VOĆKAMA... Prodajemo u Čortanovcima Građevinski Plac 1100 m2 na TOP LOKACIJI...Plac je ravan i osunčan gde dominira vinograd kao i mnoštvo mladih voćki krušaka,kajsija,šljiva itd...na placu postoji započeta manja vikendica koja nije Legalizovana...Ovo je fantastična prilika za Odličnu Investiciju i uživanje a onaj koji kupi imaće zadovoljstvo da uživa u prelepoj prirodi,cvrkutu ptica ...od Infrastrukture ima Gradsku vodu dok su struja i gas pored placa...put je tvrd Tucanik.....IDEALAN JE ZA PROBRANE KUPCE...TREBA POGLEDATI... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-18410 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

45,000 €

Sremska Kamenica-Artiljevo- Lep Trouglasti Plac 1631 m2 na Fruškoj gori-065/385 8880…

  • 28 €/m2
  • 1631 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

42,000 €

PRODAJA Plac: NOVI SAD-Petrovaradin-Bukovac. Ekskluzivna ponuda. ID#6451…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Rakovac

49,500 €

ЗЕМЉИШТЕ У ГРАЂЕВИНСКОМ ПОДРУЧЈУ Plac je pod nagibom a pored njega prolaze struja, voda, gas, kanalizacija, ulična rasve…

  • 41 €/m2
  • 1197 m2

Irig Vrdnik

36,000 €

Ponuda idealnog građevinskog zmeljišta u van građevinskoj zoni, placa za vašu vikend kuću ili vikendicu, plac površine 1210m2. Plac omogućava m…

  • 30 €/m2
  • 1210 m2

Sremska Kamenica Ledinci

42,520 €

Ledinci, građevinski plac 516m2. …

  • 82 €/m2
  • 516 m2

Irig Irig

48,000 €

Poljoprivredno zemljište 7700 m2 -0653858888…

  • 0 €/m2
  • 0 m2