Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,884 €/m2
  • Površina: 116 m2
PRODAJA

218,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20619
  • Površina : 116 m2
  • Cena : 218,560 €
  • Cena po m2 : 1884.14 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodajemo u Petrovaradinu Uknjižen Četvorosoban stan 116 m2 na Izuzetnoj Top Lokaciji...stan je u Novogradnji nalazi se na Prvom spratu,dvostrane je orijentacije ima gratis Veliku Terasu od 16 m2 i kupuje se sa Dva Garažna Mesta u ceni stana...grejanje je Podno sa korektnim troškovima....ODMAH JE USELJIV...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-20619 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

226,600 €

Liman - Retko u ponudi! Porodični 3.5 stan izvanrednog rasporeda u okolini Oš. Žarko Zrenjanin. Najtraženi…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Sajmište

220,850 €

Troiposoban stan na Futoškoj – odlična lokacija, 67 m²…

  • Soba: 3.5
  • 3,296 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2