Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,820 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

169,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22086
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 169,200 €
  • Cena po m2 : 2820.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/8

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22086 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Prodajemo prostran dvosoban stan u odličnoj zgradi stare gradnje na Novom Naselju. U jednom od najlepših delova grada, sa velikim dvorištima izm…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2