Novi Sad - Futog

Dva građevinska placa - Futog

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 110 €/m2
  • Površina: 563 m2
PRODAJA

61,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19208
  • Površina : 563 m2
  • Cena : 61,800 €
  • Cena po m2 : 109.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Prodajemo dva građevinska placa površine 565m2 i 563 m2. Pravilnog oblika, uknjiženi, pogodani za individualnu gradnju. Pripadaju novom Futogu. Udaljeni je od centra Futoga i škole oko 1,5km a iza Poljoprivredne škole. Cena za oba placa bi bila 123600 eura. Prilazni put makadam. Infrastruktura u blizini. Front 24 metara za oba placa.. Ističemo odličnu poziciju placa . Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. ili www.status-nekretnine.com A57- 19208.

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Sirig

60,000 €

3 jutra -Poljoprivrednog zemljišta na odličnoj lokaciji…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

68,700 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 667 m2

Beočin Beočin

57,400 €

Rakovac-Povoljno Odličan Građevinski Plac 928 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 928 m2

Novi Sad Begeč

69,000 €

Begeč-Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 u Urbanom delu na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 47 €/m2
  • 1479 m2

Novi Sad Futog

60,400 €

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedi…

  • 103 €/m2
  • 587 m2

Beočin Beočin

54,000 €

Banoštor-Uknjižen Plac 893 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • 60 €/m2
  • 893 m2