Novi Sad - Centar

Centar-odličan nov četvorosoban stan 126 m2 na izuzetnoj lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 126 m2
PRODAJA

389,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19773
  • Površina : 126 m2
  • Cena : 389,340 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,Italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata,,dva kupatila,Terasa,Lift...Grejanje je centralno na Gas...mogućnost povrata PDV-a...MOŽE DA SE KUPI PARKING MESTO...STAN JE ODMAH USELJIV... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-19773 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

380,070 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 4.0
  • 2,468 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Telep

385,200 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 3,439 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Grbavica

396,550 €

Novi Sad, Grbavica - lux, četvorosoban stan sa dva parking mesta !!!!…

  • Soba: 4.0
  • 2,959 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Centar

391,400 €

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih…

  • Soba: 4.0
  • 3,495 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

389,340 €

Centar-odličan nov četvorosoban stan 126 m2 na izuzetnoj lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 126 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

390,000 €

U prodaji je jedinstvena urbana vila vrhunske arhitekture i kvaliteta, koja spaja luksuz savremenog stanovanja sa komforom porodične kuće. Ova ekskl…

  • Soba: 5.0
  • 2,690 €/m2
  • 145 m2