Inđija - Inđija

Inđija-Brdež- Kod Krsta-Ekskluziva-Spuštena cena

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 33 €/m2
  • Površina: 1500 m2
PRODAJA

50,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20697
  • Površina : 1500 m2
  • Cena : 50,000 €
  • Cena po m2 : 33.33 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

Odlična parcela na prelepoj lokaciji. Ukupne površine 1500 m2, Građevinsko zemljište van građevinske zone. Odlična varijanta kako za biznis tako i za uzivanje. Oko 700 m udaljena od Raskrsnice za Krušedol i za Venac. Suncana strana padine Fruške Gore. Struja je pored placa, a voda je na 10-tak metara. Udaljenost parcele od Novog Sada je oko 27 km, a od Beograda oko 63 km. Postoji mogučnost spajanja sa susednom parcelom od 2564 m2 sto bi ukupno iznosilo 4064 m2 za 125 000 e Na odličnoj lokaciji. Vredi pogledati kontakt:0653858888 DAnčo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com Šifra Ogalsa A57-20697 Status nekretnine d.o.o upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Begeč

59,800 €

Begeč-Uknjižen Lep Plac od 800 m2 sa Ruševnom kućom od 26 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • 75 €/m2
  • 800 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2

Sremska Kamenica Ledinci

56,650 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 482m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 118 €/m2
  • 482 m2

Novi Sad Futog

57,000 €

Futog-Osunčan Građevinski Plac 570 m2 pored Dunava-065/385 8880…

  • 100 €/m2
  • 570 m2

Irig Irig

59,740 €

Prelep plac na Fruškoj gori, pored manastira Novo Hopovo. 1381m2. …

  • 43 €/m2
  • 1381 m2

Sremska Kamenica Popovica

56,650 €

Popovica-Lep Građevinski plac 826 m2 u Budžaku-065/385 8880…

  • 69 €/m2
  • 826 m2