Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Lep stan u Toplice Milana, Blizu Bulevara Oslobođenja.

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 8 €/m2
  • Površina: 38 m2
IZDAVANJE

300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21959
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 300 €
  • Cena po m2 : 7.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/1

Odličan Jednosoban stan u Tuplice Milana. Stan je po strukuri JS. mali trošovi .. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21959 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

700 €

Izdaje se dvoiposoban stan na Sajmu. Stan se izdaje kompletno namšten, poseduje terasu, veš mašinu za pranje i sušenje. Odličan kraj, povezan sa …

  • Soba: 2.5
  • 11 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Klisa

6,500 €

Novi Sad, Klisa - Poslovni prostor 620 m2 + hala/skladište 335m2 …

  • Soba: 9.5
  • 10 €/m2
  • 620 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

4,500 €

Izdaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 395 m…

  • Soba: 9.5
  • 11 €/m2
  • 395 m2

Novi Sad Liman 3

450 €

Dvosoban stan 52 m², Liman 3, Novi Sad, 1. sprat…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Socijalno

320 €

* Novi Sad - Socijalno * parking…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

500 €

Novo odmah dostupno Galens 40m2 ID#11212…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 42 m2