Sremska Kamenica - Popovica

Kuća na Popovici-extra pogled

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,017 €/m2
  • Površina: 99 m2
PRODAJA

298,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19779
  • Površina : 99 m2
  • Cena : 298,700 €
  • Cena po m2 : 3017.17 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Popovica
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 652 m2

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Kuća se nalazi na Ivici nacionalnog parka, okružena čumom i čistim vazduhom. Kuća se nalazi na samo 50-tak metara od glavnog puta i autobuske stanoce.. Kuaća je građena u dva navrata prvo kao vikend-kuća a kasnije je proširena i dobivrn je sadašnji oblik kuće u dva nivoa.t.j. Prizemlje i Pk. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja,kupatilo velika lepa terasa. Gonji nivo: tri sobe kupatilo i terasa sa predivnim pogledom. Komplet infrastruktura. Dvorište je lepo uređeno, ograđeno i ima puno četinara. kontakt: 063/3858-888 Dančo lic. br. 322 Status nekretnine upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

299,000 €

Petrovaradin -Kuća na Extra lokaciji-065/3858-888…

  • Soba: 7.0
  • 1,133 €/m2
  • 264 m2

Novi Sad Telep

298,000 €

Prostrana porodična kuća na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.0
  • 1,987 €/m2
  • 150 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

293,550 €

Moj dom nekretnine vam nude prelep porodičan dom od165m2 u najmirnijem delu Sremske Kamenice. Locirana u slepoj ulici sa mirnim i jako lepim komšilu…

  • Soba: 5.0
  • 1,779 €/m2
  • 165 m2

Sremska Kamenica Popovica

298,700 €

Kuća na Popovici-extra pogled…

  • Soba: 4.0
  • 3,017 €/m2
  • 99 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

299,000 €

PETROVARADIN,  jedan od najlpših delova Novog Sada za individualno stanovanje,u porodičnim kućama na par minuta …

  • Soba: 8.0
  • 1,929 €/m2
  • 155 m2

Novi Sad Telep

298,700 €

Prostrana porodična kuča na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.5
  • 2,074 €/m2
  • 144 m2