Bačka Palanka - Bačka Palanka

KVALITETNA, UKNJIŽENA SPRATNA KUĆA 170M2+82M2, BAČKA PALANKA, BLIZU CENTRA, VELIK PLAC

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,000 €/m2
  • Površina: 170 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21398
  • Površina : 170 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 1000.00 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 0 m2

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov krvo, kupatilo i toalet kompletno renovirani. Cena 170 000eu. Kontakt 065/385-8883

SLIČNE NEKRETNINE

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko des

169,950 €

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko desetina metara od mora.…

  • Soba: 5.0
  • 894 €/m2
  • 190 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

175,100 €

Petrovaradin. Odlična porodična kuća. Petosobna ID#4612…

  • Soba: 5.0
  • 826 €/m2
  • 212 m2

Novi Sad Telep

170,400 €

Novi Sad, TELEP,dvojna kuća u blizini Futoškog puta, petosobna rađena osamdesetih godina. Izvorno stanje,održavano, …

  • Soba: 5.0
  • 1,311 €/m2
  • 130 m2

Pećinci Pećinci

175,100 €

Na prodaju kuća, 181m2, 175100e…

  • Soba: 0.0
  • 967 €/m2
  • 181 m2

Sremska Kamenica Rakovac

170,000 €

Prelepa vikendica u Rakovcu Agencija Moj Dom prodaje odlučnu vikendicu čvrste gradnje u oazi mira i tišine u Rakovcu. Okružena zelenilom i mirnim…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Klisa

164,800 €

Novi Sad,Klisa,komforna porodična kuća , spratna,potkrovlje u sirovom stanju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251…

  • Soba: 5.0
  • 659 €/m2
  • 250 m2