Novi Sad - Veternk

Poslovni apartman-garsonjera-Veternik 065 385 88 86

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,393 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

67,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21814
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 67,000 €
  • Cena po m2 : 2392.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/2

Prodajemo na odličnoj lokaciji, garsonjeru od 28m2, potpuno nova, neuseljavana. Garsonjera se nalazi na 2.spratu bez lifta. Nalazi se u blizini marketa, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza( tu saobraća više linija), vrtić i škola takođe nisu daleko. Od Centra grada je udaljena 10 minuta vožnje automobilom, 20 minuta gradskim prevozom. Odlična kao investicija ili za život. Za više informacija pozovite 065 385 88 86 Gorana br. licence 3881 www.status-nekretnine.com A57-21779 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

66,960 €

Adice-Useljiv Jednoiposoban stan 38 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad ID#11511…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2