Novi Sad - Grbavica

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,698 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

355,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21030
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 355,000 €
  • Cena po m2 : 3697.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Jedna od najkvalitenijih zgrada na Grbavici. Stan se nalazi u dvorišnom krilu zgrade, tako da je zaštićen od buke. Stan je po strukturi četvorosoban, dole ima veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, trpezarija,spavaća soba, kupatilo sa ležečom kadom, odvojeni toalet, tertasa. gore se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom. u dvorišnom delu zgrade postoji i Parking mesto na korišćenje. Kontakt: Dančo 065/3858-888 lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21030 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Na prodaju je izuzetan četvorosoban stan površine 115 m² - Bulevar Evrope…

  • Soba: 4.0
  • 3,045 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan 112 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,237 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

350,200 €

Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj…

  • Soba: 6.0
  • 2,575 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad,Telep,.Novi sad, Telep, penthouse u novoizgrađenoj zgradi sa velikom terasom. Stan se sastoji od 2 velika d…

  • Soba: 5.0
  • 1,743 €/m2
  • 208 m2