Novi Sad - Futog

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 na Velikom Placu 1266 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 966 €/m2
  • Površina: 160 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20435
  • Površina : 160 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 965.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 1266 m2

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 pod krovom na Velikom Placu 1266 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Prodajemo u Novom Futogu Novu Porodičnu kuću 160 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Kuća je Nezavršena,Petosobna,Prizemna 160 m2,svetla je i funkcionalana i stavljena je pod krov...poseduje Građevinsku Dozvolu i Projekat...nalazi se na Lepom Placu od 1260 m2...grejanje je na čvrsto gorivo a od Infrastrukture ima vodu i struju...Udaljenost od centra Novog Sada je 12 km...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Dunava.Prelep Pogled na Frušku goru kao i Gradskog prevoza... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20435 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Šid Šid

155,000 €

Okolina Šida-*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 799 €/m2
  • 194 m2

Beočin Beočin

145,000 €

*Fruška Gora*-Beočin okolina- Fantastična Nameštena Šestosobna kuća 159m2 na Placu od 750 m2-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 912 €/m2
  • 159 m2

Novi Sad Klisa

159,600 €

Novi Sad, Klisa, Odlična novija uknjižena kuća - može zamena za manji stan…

  • Soba: 3.0
  • 892 €/m2
  • 179 m2

Novi Sad Kovilj

150,000 €

KOVILJ, STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT, 319M2 …

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 319 m2

Sremska Kamenica Popovica

154,500 €

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Popovici, sa otvorenim pogledom ka Sremskoj Kamenici, nalazi se ova fina i ušuškana kuća idealna za porodični …

  • Soba: 3.0
  • 1,679 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

154,500 €

Novi Sad, Telep - Kuća površine 135 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 1,144 €/m2
  • 135 m2