Novi Sad - Kać

Odlična spratna kuća na odličnoj lokaciji.

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 824 €/m2
  • Površina: 170 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22022
  • Površina : 170 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 823.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 534 m2

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kuća ima prizemlje sa dve sobe do ulice, kuhinja, kupatilo i još jedna spavaća soba. Na spratu Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Plac je 536 m2 a u dvorištu ima garaža i 6 pomočnih objekata. Lokal je 30 m2 sa uličnim portalom. Odlična kuća za dve porodice i za biznis. Uknjižena na vlasnika. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22022 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

144,200 €

Futog-Uknjižena Nameštena Porodična kuća 64 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 5

139,000 €

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 53 m2 na Placu od 460 m2 pored Vode za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,623 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

140,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,120 €/m2
  • 125 m2

Sremska Kamenica Institut

144,200 €

Sremska kamenica-Uknjižena kuća 90 m2 sa Pogledom za Uživanje na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,602 €/m2
  • 90 m2

Temerin Temerin

139,050 €

TEMERIN, KUĆA …

  • Soba: 6.0
  • 1,324 €/m2
  • 105 m2

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2