Novi Sad - Futog

Futog-*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 83 €/m2
  • Površina: 1440 m2
PRODAJA

119,230 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20186
  • Površina : 1440 m2
  • Cena : 119,230 €
  • Cena po m2 : 82.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku... *EKSKLUZIVA U FUTOGU*...Prodajemo u Mirnom delu Futoga Lep Veliki Plac 1440 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Plac je Građevinski nalazi se u mirnom delu Futoga bliže Veterniku...dimenzije placa su 15x90 metara...Izlazi na dve ulice...struja i gradska voda su u blizini Placa...put je tvrd, dok je asfalt na 50 metara...PLAC SE MOŽE PARCELISATI NA DVA PLACA IDEALAN JE I ZA POSLOVNE SADRŽAJE...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na kont.tel. 065/385 8880...Mišo .Licenca broj 2465. ili na www.status-nekretnine.com 20186 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Čenej

129,200 €

Agencija Moj Dom prodaje plac (njiva 1. klase) u Čeneju, površine 12.541 m², sa 33 metra širine fronta uz ulicu i dužinom od oko 380 metara. Po…

  • 10 €/m2
  • 12541 m2

Sremska Kamenica Bocke

120,000 €

Građevinska parcela na Bockama…

  • 109 €/m2
  • 1100 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,000 €

Građevinske parcele - Puckaroš, Petrovaradin…

  • 52 €/m2
  • 2200 m2

Sremska Kamenica Institut

128,750 €

Kameničke Livade-Odličan Građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu- 065/385-8880…

  • 52 €/m2
  • 2500 m2

Sremska Kamenica Popovica

123,600 €

Investiciona prilika koju ne smete propustiti! Na prodaju je plac od 600m2 sa frontom od 15 metara, idealan za gradnju vaše porodične oaze ili objek…

  • 206 €/m2
  • 600 m2

Irig Vrdnik

123,600 €

Plac 24,93 a u Irigu…

  • 50 €/m2
  • 2493 m2