Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje-Odličan Uknjižen Dvosoban stan 64 m2 u Šonsiju i mirnom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,253 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9859
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2253.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko....OBAVEZNO POGLEDAJTE.... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-9859 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prodaja stana u Tozinom sokaku | 60m2 + 30m2 (siva faza) | Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

150,000 €

Na prodaju dvosoban stan površine 53 m², smešten u mirnom delu Grbavice, idealan za porodični život. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgr…

  • Soba: 2.0
  • 2,830 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

150,100 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 60 m2