Temerin - Temerin

Temerin-Spratna kuća 450 m2 u širem Centru - 065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 436 €/m2
  • Površina: 450 m2
PRODAJA

196,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 14357
  • Površina : 450 m2
  • Cena : 196,000 €
  • Cena po m2 : 435.56 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Temerin
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 1050 m2

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDI...Prodaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJI...Kuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi se na velikom placu 1050m2 koji je ujedno i veliko ekonomsko dvorište prilagođeno za Poljoprivrednu proizvodnju...Sama kuća ima dve odvojene stambene jedinice lepo uređene,hrastova stolarija,italijanska keramika,pvc,tri mokra čvora,terase,dva trofazna brojila,garaža 40m2 do ulice koja se može prilagoditi za poslovnu namenu,podrum,more neophodnih nusprostorija,grejanje centralno na gas i čvrsto gorivo,širok kolski ulaz ...Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole,vrtića,tržnog centra,pijace,GSP prevoza kao i blizinu glavnog magistralnog puta i Auto puta E-75 Beograd-Budimpešta...Ova naša ponuđena nekretnina nije za obične kupce već za Probirljive koji traže Kvalitetno,Legalno,lepo sređeno i Posebno a to nudimo...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880 Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-14357 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

195,000 €

Mala Kamenica- Skrivena kuća 130 m2 u Rajskoj Bašti na zelenom Placu od 1500 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,413 €/m2
  • 138 m2

Irig - blizina tunela, prodaje se n

187,000 €

Irig - blizina tunela, prodaje se nova moderna četvorosobna kuća od 105m2 sa prelepom terasom i sređenim dvorištem... Cena je sa PDV-om i postoji…

  • Soba: 4.0
  • 1,781 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Veternk

195,700 €

Novi Sad, Veternik , blizina glavnog puta , novija legalizovana kuca od 200m2 sa dva potpuno odvojena trosoban stana na …

  • Soba: 6.0
  • 979 €/m2
  • 200 m2

Beočin Beočin

203,940 €

Na prodaju prelepa četvorosobna kuća – Beočin – 167 m² – 203.940 €…

  • Soba: 4.0
  • 1,221 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2