Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 51 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,820 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

143,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22089
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 143,800 €
  • Cena po m2 : 2819.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/8

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22089 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

139,500 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

147,300 €

NOVI SAD.BULEVAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Salajka

140,000 €

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvo…

  • Soba: 2.0
  • 3,256 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Grbavica

135,960 €

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m² - Grbavica…

  • Soba: 2.0
  • 2,719 €/m2
  • 50 m2