Novi Sad - Telep

Severni Telep-Konforan Trosoban stan 59 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,646 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

156,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22175
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 156,100 €
  • Cena po m2 : 2645.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

*Naša Preporuka*...Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno...useljenje Mart 2028...mogućnost kupovine Garažnog Mesta i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ i Gradskog prevoza.... ... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22175 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Satelit

155,500 €

Na prodaju trosoban stan u novogradnji kod Satelitske pijace - 56m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2