Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Veliki Konforan Četvorosoban stan 95 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,609 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

247,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22176
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 247,900 €
  • Cena po m2 : 2609.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

*Naša Preporuka*...Prodajemo Četvorosoban stan 95 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Petom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno...useljenje Mart 2028...mogućnost kupovine Garažnog Mesta i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ i Gradskog prevoza.... ... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22176 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Socijalno

242,050 €

Prodaje se pravi porodičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve Vam je na dohvat ruke. Dve osnovne škole, dva vrtića i dom zdravlja su na …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

* Centar - Luksuzan stan *…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

241,550 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,684 €/m2
  • 90 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,400 €

Sremska Kamenica. 91m2. Troiposoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,829 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2