Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 38 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,763 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

104,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22179
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 104,980 €
  • Cena po m2 : 2762.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

*Naša Preporuka*...Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno...useljenje Mart 2028...mogućnost kupovine Garažnog Mesta i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ i Gradskog prevoza.... ... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22179 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

98,200 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,168 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2