Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 116 m2
PRODAJA

227,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20620
  • Površina : 116 m2
  • Cena : 227,300 €
  • Cena po m2 : 1959.48 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodajemo u Petrovaradinu Uknjižen Četvorosoban stan 116 m2 na Izuzetnoj Top Lokaciji...stan je u Novogradnji nalazi se na prvom spratu,trostrane je orijentacije ima gratis Veliku Terasu od 100 m2 i kupuje se sa Dva Garažna Mesta u ceni stana...grejanje je Podno sa korektnim troškovima....OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-20620 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Centar

221,450 €

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar …

  • Soba: 1.5
  • 3,257 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

222,280 €

Južni Telep-Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,678 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2