Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,980 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

80,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22178
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 80,460 €
  • Cena po m2 : 2980.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/6

*Naša Preporuka*...Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno...useljenje Mart 2028...mogućnost kupovine Garažnog Mesta i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ i Gradskog prevoza.... ... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22178 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

79,000 €

Odličan novogradnja -Uknjićen stan -0653858888…

  • Soba: 1.5
  • 1,837 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

78,300 €

Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minu…

  • Soba: 1.5
  • 3,012 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

89,500 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 0.5
  • 2,712 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2