Novi Sad - Telep

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,601 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

254,860 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22177
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 254,860 €
  • Cena po m2 : 2600.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 6/6

*Naša Preporuka*...Prodajemo Petosoban stan 98 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Šestom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno...useljenje Mart 2028...mogućnost kupovine Garažnog Mesta i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ i Gradskog prevoza.... ... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22177 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

259,140 €

Novi Sad, Telep - Troiposoban stan 96m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,699 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Veternk

262,650 €

Kompletno namešten stan sa parking mestom uključenim u cenu!…

  • Soba: 3.5
  • 2,985 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

247,200 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2