Novi Sad - Telep

Novi Sad - Telep - troiposoban stan

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,611 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22190
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2611.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: vp/2

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi u mirnom kraju a u blizini osnovne škole "Petefi Šandora". Poseduje tri spavaće sobe , dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatillo , veliku terasu. Postoji mogućnost za kupovinu garaže i ostave po ceni od 25000 eura. Informacije na bro telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22190.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. St…

  • Soba: 2.0
  • 3,273 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

182,000 €

*Novi Sad - Salajka*…

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar

177,160 €

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan – 60m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se prostran i luksuzno opremljen jednoiposoban sta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Liman 4

193,640 €

LIMAN IV.Idealan za porodično stanovanje. Troiposoban, 94 m2. ID#3212…

  • Soba: 3.5
  • 2,305 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

185,400 €

Troiposoban stan u širem centru Novog Sada – Dositejeva ulica…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2