Irig - Vrdnik

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 52 €/m2
  • Površina: 3000 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20400
  • Površina : 3000 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 51.50 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u srcu Fruške gore a u Nadaleko poznatom Turističkom centru Vrdnik Veeliki Plac od 3000 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI...Plac je Uknjižen građevinski,dozvoljena je Porodična P+I+PK ili Turističko ugostiteljska gradnja...Dimenzije Placa su 70x43 metara...od infrastrukture voda prolazi pored Placa dok se Struja nalazi u blizini...Sam Plac je Osunčan proteže se od Severa prema Jugu sunce ga miluje po ceo dan i da zbog pretežno sunčanog dana kulture jako dobro rode....na Placu ima mnoštvo mladih voćki pretežno višanja...Nećemo trošiti reči na PREDIVAN POGLED na Pavlovačko jezero u daljini i Turistički centar Vrdnik koji se primiri noću kad je sve osvetljeno i najveću buku čine zrikavci iz obližnjeg žbuna...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na telefon 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-20400 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880…

  • 64 €/m2
  • 2397 m2

Novi Sad Veternk

154,500 €

Plac na prodaju u Veterniku Agencija Moj Dom prodaje odličan plac u Veterniku površine 897 m2, pravilnog oblika, sa frontom od 13m sa obe strane. U…

  • 172 €/m2
  • 897 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Povoljno Velika Parcela 3836 m2 na Fruškoj Gori-065/3858880…

  • 40 €/m2
  • 3836 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Plac na Adicama površine 725m2 na kome postoje lokacijski uslovi za gradnju urbane vile Odlična prilika za investitore Mogu se izgraditi dve vile o…

  • 297 €/m2
  • 520 m2

Novi Sad Sajlovo

147,000 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 268 €/m2
  • 549 m2