Novi Sad - Futog

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

156,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22109
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 156,560 €
  • Cena po m2 : 1648.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je centralno na Gas... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Decembar 2026... mogućnost povrata PDV-a i kupovine preko Stambenog Kredita... PARKING MESTO IDE GRATIS U CENI STANA... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22109 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

147,700 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.Stan je renoviran i potpuno opremljen.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,787 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Kej kompletno renoviran dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SA ZAKUPCEM - TOP PONUDA! Vrlo atraktivan stambeni kompleks i idealno mesto za stanova…

  • Soba: 2.0
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2