Temerin - Temerin

Extra kuća sa velikim placem

  • Broj prostorija: 8.0
  • Cena po m2: 502 €/m2
  • Površina: 420 m2
PRODAJA

211,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22066
  • Površina : 420 m2
  • Cena : 211,000 €
  • Cena po m2 : 502.38 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Temerin
  • Broj soba : 8.0
  • Površina placa: 899 m2

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kuća je građena za svoje potrebe kao tvrđava. Veoma kvalitetnna gradnja i veoma zdrava i očuvana. Centralno grejanje na gas, svugde razvučeni radijatori. Komplet infrastruktura od gasa, kanalizacije, trofazne jake struje do optičkog interneta.. Odlična nekretnina kako za zivot tako i za poslovanje. Na placu od 899 m2 posađene u jednom delu vočke, a drugi deo može se iskoristiti za odmor i uživanje.., vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22066 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Renovirana kuća u blizini Dunava Po+Pr+PK…

  • Soba: 6.0
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,000 €

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Odlična Porodična kuća 135 m2 u mirnom Visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,526 €/m2
  • 135 m2

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt:&nbs

216,300 €

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wha…

  • Soba: 6.0
  • 714 €/m2
  • 303 m2

Sremska Kamenica Stari Ledinci

216,300 €

Prodaje se novoizgrađena kuća na sprat u Starim Ledincima. Kuća je u gabaritu površine 86m2, a iskorišćenog unutrašnjeg prostora 125m2 i nalazi…

  • Soba: 5.0
  • 2,515 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Rakovac

216,300 €

U naselju Rakovac prodajemo vikend kuću površine 140m2 ukupne a upisane 90m2 na parceli površine 798m2 Kuća je novije gradnje na dve etaže sa sv…

  • Soba: 6.0
  • 2,301 €/m2
  • 94 m2