Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21629
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/5

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Cena garaže je 25000 eura i u sastavu je ukupno izažene cene. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen od prilaza prolaznika. Sastoji se od odvojene kuhinje, prelepe dnevne sobe sa izlazom na deo ograđenog dvorišta. Takođe ističemo fenomenalan raspored jer su spavaće sobe i kupatilo u drugom delu stana. U garažu se ulazi (silazi) direktno iz stana, što je retkost. Stan je pogodan za kupce kojima trebaju dve manje sobe koje mogu biti spavaće ili radne. Takođe stan je odličan i za poslovnu delatnot gde bi ove dve sobe mogle biti u funkciji kancelarije ili ordinacije. Stan se prodaje sa nameštajem osim ličnih predmeta. **** Jedinstvena prilika***** *****Preporuka agencije *** Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www. status-nekretnine.com A57- 2162 STATUS NEKRETNINE -D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED . BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

185,400 €

Troiposoban stan u širem centru Novog Sada – Dositejeva ulica…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

190,550 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Telep, Laze Lazarevića, 87.00m2, 190550e ID#5745…

  • Soba: 4.0
  • 2,190 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

175,600 €

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je …

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 62 m2