Novi Sad - Futog

Futog-uknjižena kvalitetno građena dvospratna kuća 250 m2 u mirnom kraju bliže Veterniku-065/385 8880

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 824 €/m2
  • Površina: 250 m2
PRODAJA

205,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19360
  • Površina : 250 m2
  • Cena : 205,900 €
  • Cena po m2 : 823.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 453 m2

*EKSKLUZIVA*...Prodajemo u mirnom delu Futoga Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 250 m2 na TIP-TOP LOKACIJI...Kuća je kvalitetne gradnje,jedan deo je u Renoviranju,ima pet spavaćih soba,prelepe Terase...kuća ima Podrum...grejanje je centralno...ima svu Infrastrukturu...nalazi se na Lepom Placu od 453 m2 u širokoj i mirnoj ulici...blizina Gradskog prevoza....ODMAH JE USELJIVA...MOGUĆNOST ETAŽIRANJA I PRAVLJENJA TRI STANA...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-19360 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG.POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Beocin,naselje DunavProdaja funkcio

207,000 €

Beocin,naselje DunavProdaja funkcionalne,luksuzne kuce na obali Dunava.Kuca je uknjizena 1/1 i moguca je kupov…

  • Soba: 5.0
  • 1,240 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Veternk

199,900 €

Porodičnna kuća u Veterniku…

  • Soba: 6.0
  • 1,234 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Telep

214,000 €

Novi Sad, Telep, odlicna kuca sa potkrovljem na dobroj lokaciji…

  • Soba: 4.5
  • 1,540 €/m2
  • 139 m2

Novi Sad Veternk

207,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 162.00m2, 207000 eur ID#6112…

  • Soba: 6.0
  • 1,278 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Klisa

206,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 6.0
  • 671 €/m2
  • 307 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2