Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Dvoiposoban stan 50 m2 sa ograđenim dvorištem 25 m2 i pogledom na Frušku Goru--065/3858880

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,214 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

110,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22095
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 110,700 €
  • Cena po m2 : 2214.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI....Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život,...grejanje je centralno na Gas... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2027... mogućnost povrata PDV-a kao i kupovine Parking Mesta...KUPOVINA JE ZA GOTOVINU... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Gradskog prevoza i pogled na Frušku goru... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22095 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

120,050 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,159 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja dvosobnog stana na Telepu ID#11003…

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,680 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,500 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,936 €/m2
  • 39 m2