Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,213 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

139,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22096
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 139,400 €
  • Cena po m2 : 2212.70 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI....Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,lepe orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 40 m2 sa pogledom na Novi Sad.. Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život,...grejanje je centralno na Gas... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Februar 2027... mogućnost povrata PDV-a i kupovine preko Stambenog Kredita kao i kupovine Parking Mesta... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Gradskog prevoza i pogled na Frušku goru i grad... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22096 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

133,900 €

FENOMENALAN JEDNOSOBAN SALONSKI STAN U CENTRU – KEJ- izuzetna ponuda …

  • Soba: 1.0
  • 4,463 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

142,140 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806…

  • Soba: 2.5
  • 2,494 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

141,100 €

Na prodaju dvosoban stan, Nova Detelinara, 48m2, 141100e…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2