Novi Sad - Futog

Futog-Osunčan Građevinski Plac 570 m2 pored Dunava-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 100 €/m2
  • Površina: 570 m2
PRODAJA

57,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22182
  • Površina : 570 m2
  • Cena : 57,000 €
  • Cena po m2 : 100.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Prodajemo u Futogu Lep Građevinski Plac 570 m2 na TOP LOKACIJI...Plac se nalazi na obodu naselja pored Dunava i Biciklističke staze ,dimenzija 11x50 metara....može da se kupi još jedan Plac pored od 590 m2 i da se spoje u jedan Veliki Plac od 1160 m2... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22182 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

60,400 €

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedi…

  • 103 €/m2
  • 587 m2

Sremska Kamenica Popovica

56,650 €

Popovica-Lep Građevinski plac 826 m2 u Budžaku-065/385 8880…

  • 69 €/m2
  • 826 m2

Novi Sad Futog

53,970 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 524 m2

Novi Sad Futog

59,200 €

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposredno…

  • 21 €/m2
  • 2876 m2

Novi Sad Futog

52,430 €

• 103 €/m2
  • 509 m2

Novi Sad Futog

61,350 €

• 103 €/m2
  • 596 m2