Petrovaradin (Novi Sad) - Bukovac

Bukovac- Kuća 250 m2 starije gradnje na Placu od 1750 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 536 €/m2
  • Površina: 250 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22138
  • Površina : 250 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 535.60 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Bukovac
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1753 m2

Prodajemo u Centru Bukovca Porodičnu kuću 250 m2 starije gradnje na TOP-TOP LOKACIJI... Kuća je Trosobna i Prizemna starije gradnje sa dosta ulaganja a može i da se ruši,nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 1750 m2.... dimenzije Placa su 22 x 80 metara...grejanje je na struju...ima svu Infrastrukturu... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Pošte,Tržnog centra kao i Gradskog prevoza... KUĆA JE POGODNA ZA RENOVIRANJE ILI RUŠENJE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57- 22138 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kać

140,000 €

Odlična spratna kuća na odličnoj lokaciji.…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 170 m2

Srbobran Srbobran

126,500 €

Srbobran, Prelepa salonska kuća sa lokalom - potpuno nameštena i sa mini tertanom…

  • Soba: 5.0
  • 649 €/m2
  • 195 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

133,900 €

Bukovac- Kuća 250 m2 starije gradnje na Placu od 1750 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 536 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Kisač

133,900 €

Prodaja kuće-Kisač.Uknjiženo.Ekskluzivna ponuda ID#11932…

  • Soba: 5.0
  • 400 €/m2
  • 335 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2