Novi Sad - Adice

Adice- Veliki Troiposoban stan 80 m2-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

148,320 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21230
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 148,320 €
  • Cena po m2 : 1854.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

*Direktna Prodaja*...Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Drugom spratu,dobre orijentacije,svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe,predsoblje,kupatilo i lepe dve Terase...ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je centralno na gas...Useljenje je Odmah Useljiv...povrat PDV...Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,Marketa...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21230 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

142,140 €

Na prodaju – moderan dvoiposoban stan u strogom centru Novog Sada, idealan za život ili investiciju Oglašavamo prodaju izuzetno atraktivnog dvoip…

  • Soba: 3.0
  • 2,538 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

150,100 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

141,100 €

Na prodaju dvosoban stan, Nova Detelinara, 48m2, 141100e…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

147,000 €

* Podbara - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2