Novi Sad - Futog

Futog-Uknjižena Porodična kuća 157 m2 na Placu od 560m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,083 €/m2
  • Površina: 157 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21549
  • Površina : 157 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 1082.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 559 m2

Futog-Uknjižena Porodična kuća 157 m2 na Lepom Placu bliže Veterniku-065/385 8880... Prodajemo u Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 157 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...kuća je Petosobna prizemna sa podkrovljem ima dve odvojene stambene jedinice...grejanje je na Gas...poseduje svu Infrastrukturu...KUĆA JE OZAKONJENA...nalazi se na Lepoj Parceli od 560 m2...ima garažu...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra kao i Gradskog prevoza...CENA DOGOVOR... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21549 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

170,000 €

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji …

  • Soba: 3.5
  • 2,237 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica Rakovac

164,800 €

Rakovac, kuća površine 135m2 na lepom placu! …

  • Soba: 3.0
  • 1,221 €/m2
  • 135 m2

Sremska Kamenica Rakovac

170,000 €

Prelepa vikendica u Rakovcu Agencija Moj Dom prodaje odlučnu vikendicu čvrste gradnje u oazi mira i tišine u Rakovcu. Okružena zelenilom i mirnim…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 97 m2

Sremska Kamenica Rakovac

164,800 €

Tražite skladan i kvalitetan dom u mirnom okruženju Rakovca? Ova divna kuća na Fruškoj gori, blizu Novog Sada, može biti vaš idealan izbor. Sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,070 €/m2
  • 154 m2

Bečej Bečej

165,000 €

Bečej-Odlična kuča-nedaleko od Centra grada.…

  • Soba: 6.0
  • 1,375 €/m2
  • 120 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Novi Sad, Sremski Karlovci - Širi Centar, odlična potpuno renovirana prizemna kuća. Komforna trosobna u jednom nivou,…

  • Soba: 3.0
  • 1,385 €/m2
  • 119 m2