Temerin - Sirig

Sirig-Povoljno uknjižen dvosoban stan-

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 938 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

45,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20900
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 45,000 €
  • Cena po m2 : 937.50 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Sirig
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Mala zgrada na lepoj i mirnoj lokaciji. Na samo 20-tak km od Novog Sada lep i povoljan stan. Stan je po strukturi dvosoban, ali po potrebi postoji mogučnost da bude i dviposoban. Zamenjena stolarija PVC. Delimično renoviran. grejanje centralno na gas u toku je uvoženje...plača vlasnik.. U kvadtaruri nisu uknjižene terase. Uknjižen 1/1. kontakt:065/3858-888 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20900 Dančo lic. br.322 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

48,400 €

Novo, uknjiženo kao garaža, idealno za izdavanje (trenutno izdat -mogucnost produzenja izdavanja istom podstanaru) …

  • Soba: 0.5
  • 2,200 €/m2
  • 22 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,450 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,498 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -

51,500 €

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -komplet namešten…

  • Soba: 1.5
  • 1,471 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2