Bečej - Bačko Gradište

Bačko Gradište-Uknjižen Poslovni Objekat 434 m2 u blizini Bisernog ostrva pogodan za Adaptaciju u Apartmane-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 251 €/m2
  • Površina: 434 m2
PRODAJA

109,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22225
  • Površina : 434 m2
  • Cena : 109,000 €
  • Cena po m2 : 251.15 €/m2
  • Grad : Bečej
  • Lokacija : Bačko Gradište
  • Broj prostorija : 0.0
  • Sprat: pr/1

Prodajemo u Bačkom Gradištu Uknjižen Poslovni Objekat 430 m2 na Odličnoj Lokaciji...Objekat je Ozakonjen P+Pk sagrađen 2002. godine od čvrstog materijala-cigle ima trofazni električni i gasni priključak Lokacija objekta je odlična, nalazi se u naseljenom delu Mesta u blizini parka prirode Stara Tisa. Do 2018. godine je korišćena kao pekara. Može da se koristi kao poslovni objekat proizvođačkog ili prerađivačkog tipa (tipa krojačka radionica, poslastičarska radionica, pakeraj ili za drugu namenu ) ili kao ugostiteljski objekat. Mogu da se naprave sobe-apartmani za izdavanje sa ili bez restorana ili da se naprave 3-4 stambene jedinice od 60-80m2 za izdavanje. Na ulici ima dovoljno mesta i za parking od više vozila. Odlična ponuda za dugoročne investitore. Objekat je uknjižen kao pomoćna zgrada, kupcu ostaje da izvrši prenamenu za određenu delatnost. Potencijal objekta je velik zbog blizine vikend naselja i parka prirode Stara Tisa, koja je doživela pravi bum poslednjih par godina...Vredi Pogledati... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22225 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

116,000 €

Lokal, Novo Naselje,37 m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,135 €/m2
  • 37 m2

Bačka Topola Bačka Topola

103,000 €

B.Topola-Poslovanje sa Stanovanjem Lokal+3 spban stan + 5 apartmana..…

  • Soba: 10.0
  • 229 €/m2
  • 450 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

101,500 €

Prodaje se lokal na Bulevaru oslobođenja, Renoviran-Kosančić Ivana ID#9362…

  • Soba: 0.0
  • 2,115 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

110,000 €

Novi Sad, Odličan lokal - poslovni prostor - za razne namene sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Podbara

105,000 €

Podbara-Uknjižen Lokal 57 m2 za Razne Namene-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 1,842 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Centar

107,000 €

Dva spojena lokala u Pasažu Dunavske ulice,funjcionišu kao jedan lokal i tako se prodaju., (Bomil nekretnine, Novi Sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,058 €/m2
  • 52 m2