Novi Sad - Futog

Futog-Uknjižena Nameštena Porodična kuća 64 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,253 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21973
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2253.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 2.5
  • Površina placa: 560 m2

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI...kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom,odvojenu kuhinju,dve spavaće sobe,dva mokra čvora,hodnik,predsoblje i Lepu Terasu...Poseduje letnju kujnu i druge nusprostorije...grejanje je centralno na gas... nalazi se na Lepoj zelenoj Parceli od 560 m2...ima svu Infrastrukturu... KUĆA JE OZAKONJENA I PRODAJE SE NAMEŠTENA... Posebno izdvajamo blizinu Škole,Vrtića,Dunava,Marketa i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21973 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

150,000 €

Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam o…

  • Soba: 3.0
  • 955 €/m2
  • 157 m2

Beočin Čerević

139,000 €

Prodajemo odličnu porodičnu kuću/vikendicu na Barama u Čereviću. Kuća je izgrađena početkom 2000ih godina, ali nedovršena sve do 2022, kad…

  • Soba: 2.0
  • 1,053 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Kać

140,000 €

Odlična spratna kuća na odličnoj lokaciji.…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 170 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Bocke

144,200 €

Prizemlje duhinja trpezarija , gore dve sobe i kupatiulo i iznad tavan ..kamen fasadna cigla Asfalt do kuće sve komunalije lep veliki plac id 2500m2…

  • Soba: 3.0
  • 1,803 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Futog

144,200 €

Futog-Uknjižena Nameštena Porodična kuća 64 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2