Novi Sad - Futog

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,265 €/m2
  • Površina: 166 m2
PRODAJA

210,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21621
  • Površina : 166 m2
  • Cena : 210,000 €
  • Cena po m2 : 1265.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 420 m2

Prodajemo u Futogu Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 166 m2 u mirnom kraju na Top Lokaciji...kuće je spratna,svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba,dva mokra čvora,dve Lepe Terase i Verandu...grejanje je centralno... u dvorištu ima Garažu od 24 m2 i prostor za životinje...nalazi se na placu od 420 m2...ima svu Infrastrukturu... Ističemo blizinu škole,vrtića,Marketa i Gradskog Autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21621 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

206,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Futog, 150.00m2, 250000 eur ID#11056…

  • Soba: 6.0
  • 1,373 €/m2
  • 150 m2

Sremski Karlovci Centar

216,300 €

Спратна кућа на продају у Сремским Карловцима у насељу Дудара. Кућа је у основи 111м…

  • Soba: 5.0
  • 974 €/m2
  • 222 m2

Ruma Ruma

210,000 €

RUMA-centar naspram osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" oglašavamo na prodaju  porodičnu stambenu zgradu u …

  • Soba: 5.5
  • 525 €/m2
  • 400 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,000 €

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Odlična Porodična kuća 135 m2 u mirnom Visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,526 €/m2
  • 135 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Futog

211,150 €

Futog, odlična lokacija …

  • Soba: 3.5
  • 1,731 €/m2
  • 122 m2