Inđija - Inđija

Banstol-Veeliki Ravan Građevinski Plac 7000 m2 u Zelenom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 15 €/m2
  • Površina: 7067 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21906
  • Površina : 7067 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 14.57 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo na Fruškoj gori na Banstolu Uknjižen Građevinski Plac 7000 m2 na TOP-TOP LOKACIJI...Plac je Ravne konfiguracije Idealan za Vikendicu,Apartmane i za Uživanje....dimenzije su 50 x 140 metara... Infrastruktura je u blizini Placa...put je tvrd...POGODNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21906 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Čortanovci

103,000 €

Čortanovci, parcela 21.973m2 potez Jerteniš, 100m od glavnog puta, skretanje desno na raskrsnici za Vilu Stanković. Donji deo parcele obradivo zeml…

  • 5 €/m2
  • 21973 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

98,000 €

Prodaje se u Petrovaradinu (Novi Sad) zanimljiv građevinski plac od 527-751 m². Čini ga 4 nezavisne parcele površine (751 m²). Od te površine za…

  • 130 €/m2
  • 751 m2

Inđija Inđija

103,000 €

Banstol-Veeliki Ravan Građevinski Plac 7000 m2 u Zelenom kraju-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7067 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

95,100 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 616 m2

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u

108,000 €

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u blizini Kompleksa *Fruške Terme*-prilaz je tvrdi put - 065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 1729 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1503 m2